טכנולוגית ריגנרה

מה היא טכנולוגיית ריגנרה?

ריגנרה, טכנולוגיה מתקדמת, פותחה במיוחד לצורך יישום קליני של מגוון טיפולים רגנרטיבים בהם נעשה שימוש במיקרו- שתלים של תאים מקדימים (progenitor cells) המתקנים רקמות ומחדשים אותן.

טכנולוגיית ריגנרה מאפשרת התערבות ברקמות פגומות (כתוצאה ממחלה או טראומה) על ידי הפרדה באופן מכני של רקמות ביולוגיות (כגון עור, רקמות חיבור, רקמות עצם ועוד) בתוך ריגנרה קפסולה, ציוד רפואי לשימוש חד פעמי.

הקפסולה סטרילית ומורכבת מרשת של 100 חורים משושים, שכל אחד מהם מוקף ב-6 להבים מזערים ובפילטרים, המעוצבים באופן זה לחיתוך מדויק של רקמות ביולוגיות שונות. תפקידו של הפילטר הוא סינון של תאים שקוטרם מעל ל-50 מיקרון. התאים המקדימים (פרוגניטורים) וגורמי גדילה (שהם תאים רגנרטיבים המשמשים לצורך טיפול) הם התאים שגודלם מאפשר מעבר דרך הפילטרים.

שיטת ההפרדה והחיתוך של ריגנרה מייצרת אלפי מיקרו-שתלים שגודלם כ-50 מיקרון, המוחזרים לאזור הפגוע כדי להתחיל את הליך ההתחדשות.

בצורה פולשנית זעירה משיגים דרך טכנולוגית ריגנרה מיקרו שתלים, הן בצורה אוטולוגית (מהתורם לעצמו), והן בצורה הומולוגית (מאזור אחר אם אותם הנתונים).

במיקרו-שתלים אלו ניתן להשתמש כמו בכל שתל אחר ולשלבם בזמן ניתוח כדי לחדש אזורים פגומים בהתאם לסוג ההתערבות הכירורגית הנדרשת.

יתרון גדול של טכנולוגית ריגנרה הינו העובדה שהטיפול הינו אוטולוגי, כלומר מגופו של המטופל, הוא גם התורם וגם המקבל של התאים, דבר המבטיח 100% הצלחה בקליטת השתלים, ללא תופעות לוואי או אלרגיות.

להתייעצות או לקביעת תור השאירו פרטים או חייגו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

* חשוב לדעת: ריגנרה הינה טכנולוגיה אשר מחיה זקיקי שיער ומחזקת אותם. הטיפול מתאים לגברים ולנשים עם התחלה של דלילות בשיער ואינה מתאימה לאנשים הסובלים מהתקרחות (אזור ללא שיער כלל).